O nas

Salon  kosmetyczny Cosmovita  to miejsce, w którym  pielęgnacja urody i dobrego samopoczucia  jest  ucieczką  od zgiełku,  codzienności, stresu i tempa życia. Nasz salon powstał z marzeń  o stworzeniu  miejsca  wyjątkowego, klimatycznego z piękną relaksacyjną muzyką w tle, aby każdy mógł się poczuć komfortowo i intymnie.

 

Cosmovita - wizytówka

 

Salon  oferuje  paniom  i  panom  indywidualnie  dobrane  zabiegi na twarz, ciało, dłonie i stopy. Urządzenia,  na  których  pracujemy  są nowe i nowoczesne, produkowane  w Europie  przez  hiszpańską  firmę  Sorisa, posiadającą międzynarodowy certyfikat jakości  oraz  wiele  nagród  i  wyróżnień.

 

Dbamy o państwa bezpieczeństwo –  stosujemy  autoklaw  medyczny  do profesjonalnej  sterylizacji  narzędzi  kosmetycznych.

 

Wybór odpowiedniej marki kosmetyków  również  był bardzo przemyślany, ponieważ najcenniejsza jest dla nas  jakość  produktów i różnorodność oferty, a wszystko po to , by dać  klientom wybór  w  wśród  tego, co  najlepsze  i  najskuteczniejsze.

 

Pracujemy  na  kosmetykach hiszpańskiej marki Germaine de capuccini  istniejącej od 1964r., proponującej kompleksowe zabiegi i kosmetyki na najwyższym  światowym  poziomie. Naturalne składniki, przyjemne konsystencje, delikatne nuty zapachowe działają dobroczynnie na skórę i zmysły, przywracają harmonię ciała i umysłu. Wyrafinowane, nowatorskie i skuteczne – takie są zabiegi i programy kosmetyczne Germaine de capuccini.

 

ZAPRASZAMY