Henna

Henna rzęs 10zł
Henna brwi z regulacją 15zł
Regulacja brwi penseta/wosk 8/10zl
Henna rzęs i brwi z regulacją 25zł
Zabieg pielęgnacyjny 70zł

 

TIMEXPERT RIDES EYES – zabieg na zmarszczki i bruzdy mimiczne wokół oczu

Cena 120zł  

/peeling, masaż,  galwan, ampułka, maska /

 

Na młodej skórze skutki tysięcy codziennych gestów i mikronapięć są niewidoczne, ale w miarę upływu czasu i utraty elastyczności, bruzdy mimiczne robią się coraz bardziej widoczne.
Skóra okolic oczu jest szczególnie delikatna, wrażliwa i cienka, a przez to wyjątkowo podatna na tworzenie się zmarszczek i bruzd mimicznych.

Zbyt ubogie mikrokrążenie, w połączeniu z bardzo cienką skórą wokół oczu wzmaga widoczność kolorowych ciemnych plam tworzących się na skutek gromadzenia hemoglobiny i jej rozpadu (bilirubina, biliwerdyna i żelazo).

Profesjonalny zabieg na okolice oczu  jest oparty na nowatorskim kompleksie Micro-Dermoxine® i stworzony specjalnie, aby w krótkim czasie zagwarantować optymalne wyniki wygładzenia zmarszczek i bruzd mimicznych i rozluźnienia mikro-napięć powstałych w okolicach oczu i między brwiami.

Aktywne składniki: Pro-Collagestine-Fill, proteiny z soi, wyciąg z pąków głogu regenerują, likwidują worki i opuchnięcia oraz poprawiają przemianę komórkową, mikrocyrkulację i wygląd skóry, która nabiera młodego wyrazu, jest rozświetlona i witalna.

Zabieg redukuje przebarwienia, zwiększa jędrność i elastyczność skóry. Zapobiega pojawianiu się nowych zmarszczek, hamuje rozkład włókien kolagenu i elastyny, przeciwdziała atrofii skóry. Odmładza spojrzenie. Specjalny składnik biotechnologiczny pobudza krążenie i usuwa stopniowo pigmenty, które powodują powstawanie cieni.

 

Polecamy

  • w dowolnej porze roku,
  • dla każdego rodzaju cery,
  • dla osób po 30 roku życia,
  • dla osób, które pragną wyeliminować zmarszczki i bruzdy mimiczne okolic oczu bez konieczności poddawania się operacjom plastycznym,
  • w celu opóźnienia pojawiania się nowych zmarszczek i oznak starzenia skóry,
  • przed przyjęciami i spotkaniami towarzyskimi dla odmłodzenia spojrzenia,
  • relaksująco po podróżach i pracy przy komputerze.