Hydracure

Cena 180zł

HYDRACURE zabieg z kwasem hialuronowym aktywne nawilżania

/peeling, masaż na serum i kremie , maska , serum ,pomiar nawilżenia skóry/

 

Odwodnienie skóry, nawet w przypadku cer młodych jest jednym z głównych czynników, który powoduje, że skóra staje się bardziej podatna na stres tlenowy i przedwczesne starzenie. Proces utraty wody wzmaga się z upływem lat. Odwodnienie jest wyczuwalne jako napięcie oraz dyskomfort. Skóra łatwo ulega podrażnieniom, ma szary odcień, pojawiają się drobne zmarszczki. Tylko specjalne, silnie nawilżające zabiegi mogą ten proces zatrzymać.

 

Taki właśnie jest zabieg HYDRACURE, który oferuje skórze nowy wymiar nawilżania – formułę „aktywnego nawilżania” gwarantującego ochronę przed przesuszeniem. Działanie preparatów jest dostosowane do rodzaju skóry, ale zapewnia równocześnie ochronę przed wpływem zmian klimatycznych. W ciągu całego dnia stymuluje naturalny system obronny skóry i zapobiega pojawianiu się oznak przedwczesnego starzenia.

 

Głównym składnikiem linii HYDRACURE jest KWAS HIALURONOWY o dużym, średnim i małym ciężarze molekularnym, który wnika w różne warstwy skóry i powoduje zróżnicowane działanie nawilżające. Dodatkowo zabieg dostarcza skórze inne aktywne składniki, takie jak: mikrogąbki z ceramidami i kwasem mlekowym, ochronne naturalne eksopolisacharydy, wulkaniczną wodę termalną oraz emolienty.

 

Efekty zabiegu są widoczne już po jednej sesji: skóra odzyskuje własną zdolność zatrzymywania wody, „budzi się” i staje się bardziej podatna na wchłanianie, nabiera nowego świeżego wyglądu, zmniejszają się oznaki starzenia, odczuwany jest komfort i delikatność.

 

Polecany:

  • w dowolnej porze roku,
  • dla osób po 25 roku życia,
  • dla każdej cery wymagającej nawilżenia, szczególnie dla osób z cerą mocno przesuszoną,
  • przed i po zabiegach medycyny estetycznej – dla zoptymalizowania i utrwalenia efektów tych zabiegów,
  • dla ochrony przed sezonowymi zmianami klimatycznymi,
  • w okresie nasilonego stresu,
  • dla osób odbywających podróże zamorskie,
  • dla kobiet w ciąży i w okresie poporodowym.