Zabieg drenująco-tonizujący

Jest to zabieg polegający na wykonaniu masażu na aktywnym koncentracie połączonym z kremem zawierającym kolagen oraz następnie aplikacji bandaży drenujących na nogi (od kostek do pachwin). Koncentrat zawiera kompleks składników silnie drenujących: wyciąg z pąków figowca, fitosomy miłorzębu japońskiego, wyciąg z myszopłochu kolczastego, nawłoci i cytryny. Wspomaga mikrokrążenie i usuwanie toksyn. Już od pierwszego zabiegu likwiduje obrzęki, zmęczenie i ciężkość nóg.

 

Bandaże są nasączone skoncentrowanymi wyciągami z myszopłochu kolczastego, cytryny, nawłoci, melisy lekarskiej, mięty pieprzowej i rozmarynu lekarskiego o działaniu drenująco-tonizującym. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaży uwalniają się stopniowo i penetrują w głąb skóry. Kafeina i escyna pomagają usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, stymulując drenaż i zapobiegając tworzeniu obrzęków.

 

Zabieg powoduje przyjemne uczucie chłodzenia i świeżości.

 

Bandaże drenujące mogą być stosowane u kobiet w ciąży, które walczą z problemem puchnących nóg. Poleca się wykonywać zabieg w serii. Dla zintensyfikowania efektów można łączyć go z następującymi technologiami kosmetycznymi:  mezoterapia bezigłowa, ultradźwięki, masaż podciśnieniowy, kawitacja utradźwiękowa.

 

Polecany dla:

  • osób, które oczekują od zabiegu stymulacji mikrokrążenia, odżywienia i dotlenienia skóry oraz usprawnienia
  • metabolizmu w tkankach,
  • osób, które pragną ujędrnić i wzmocnić skórę, zlikwidować zwiotczenia i spowolnić proces starzenia skóry,
  • osób, które mają problemy z zastojem płynów, obrzękami, puchnącymi nogami,
  • kobiet, które mają problem z krążeniem, obrzękami oraz powstającym na tym tle cellulitem wodnym.