Zabieg ujędraniająco-modelujący na ramiona

Wraz z upływem czasu dochodzi do zmian w obrębie komórek i narządów, spadku odporności i ochronnej bariery organizmu. Również nasza skóra podlega procesom starzenia. Traci ona elastyczność, staje się sucha, cienka i bardziej wiotka. Związane jest to w sposób bezpośredni ze stopniowym upośledzaniem funkcji fibroblastów odpowiadających za jakość oraz liczbę włókien kolagenu i elastyny w skórze. Utrata elastyczności i jędrności skóry objawia się stopniowo po ukończeniu 35-40 roku życia. Efekt upływu czasu jest mocno widoczny na ramionach.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet dbających o swój wygląd i pragnących eksponować swobodnie swoje ramiona w sezonie letnim, na basenie, w odkrytych wieczorowych kreacjach firma Germaine de Capuccini stworzyła zabieg ujędrniająco-modelujący ARM REMODELLING & FIRMING TREATMENT powstał.

 

Jednym z głównych składników aktywnych zabiegu jest ekstrakt z planktonu produkowany przez mikroorganizmy Bacillus genus znajdujące się w algach morskich z rejonu Bermudów. Doskonale wiąże wodę w naskórku, zapobiegając jej transepidermalnej ucieczce. Przeciwdziała dehydratacji skóry, hamując czynność enzymów odpowiedzialnych za odwodnienie. Posiada silne działanie opóźniające proces starzenia się skóry, poprawia jej elastyczność i sprężystość. Ożywia i rewitalizuje skórę pozbawioną energii, czyniąc ją jedwabistą. Imituje efekt wysiłkowych ćwiczeń fizycznych w celu poprawy napięcia skóry i tkanek oraz wymodelowania kształtu i sylwetki ramion.

 

Zabieg zawiera również krzem organiczny, który przywraca napięcie, jędrność i gęstość skórze i tkankom, przeciwdziała wiotczeniu. Skutecznie reguluje syntezę kolagenu i elastyny, pobudzając tworzenie nowych, mocnych i lepiej uporządkowanych włókien kolagenu i elastyny. Wzmacnia, ujędrnia i regeneruje skórę. Odbudowuje strukturę tkanek, m.in. wspomagając tworzenie tkanki łącznej. Działa przeciwzmarszczkowo, poprawia ukrwienie i utrzymuje odpowiednie nawilżenie skóry. Główną rolą krzemu jest udział w reakcji chemicznej spajającej oddzielne włókna kolagenu i elastyny, co zapewnia tkance łącznej wytrzymałość i sprężystość. Krzem jest niezbędny do budowy i prawidłowego funkcjonowania skóry, naczyń krwionośnych i kości, dlatego warto wprowadzić produkty bogate w krzem. do codziennej diety.

 

Polecany dla:

  • dla kobiet, które przeszły gwałtowną zmianę wagi (diety i kuracje odchudzające),
  • kiedy upływ czasu spowodował zmianę elastyczności i jędrności ciała,
  • dla kobiet, które pragną wymodelować i ujędrnić ramiona, by swobodnie je odkrywać (basen, plaża, wieczorowe kreacje).