Zabieg wyszczuplający, modelujący i antycellulitowy.

Jest to skuteczny zabieg o właściwościach modelujących, ujędrniających, redukujących zlokalizowaną tkankę tłuszczową i antycellulitowych. Zabieg polega na wykonaniu energicznego modelującego masażu na aktywnym koncentracie połączonym z kremem zawierającym algi i kofeinę. Następnie aplikujemy bandaże w obszarze ud, pośladków, bioder i brzucha.

 

Już po pierwszym zabiegu zauważalne jest zmniejszenie obwodu miejsc poddanych zabiegowi, a sylwetka staje się smuklejsza i lepiej ukształtowana. Następuje ogólna poprawa kondycji skóry, jej struktury, nawilżenia, gładkości i jędrności.

 

Koncentrat zawiera kompleks składników lipo-redukujących: wyciąg z winogron bogaty w ε – viniferin, czynnik lipolityczny o działaniu 30-krotnie większym, niż kafeina, wyciąg z owoców kolendry i słodkiej pomarańczy oraz lotosu wodnego, które wspomagają naturalny drenaż, detoksykację oraz przyspieszają metabolizm tłuszczów.

 

Bandaże są nasączone skoncentrowanymi wyciągami z owocu kolendry i słodkiej pomarańczy, wyciągami z traganka, wąkrotki azjatyckiej, skrzypu, nawłoci i lotosu wodnego. Mają działanie wyszczuplająco-modelujące i ujędrniające. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaży uwalniają się stopniowo i penetrują w głąb skóry. Kafeina przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i zapobiega tworzeniu złogów tłuszczu oraz cellulitu.

 

Poleca się wykonywać zabieg w serii. Dla zintensyfikowania efektów można łączyć go z następującymi technologiami kosmetycznymi: mezoterapia bezigłowa, kawitacja ultradżwiękowa, masaż podciśnieniowy.

 

Polecany dla:

  • osób, które pragną bezinwazyjnie wymodelować swoje ciało w miejscach przysparzających najwięcej kłopotów,
  • zwalczyć lokalną otyłość (uda, pośladki, brzuch, talia),
  • kobiet, które pragną szybko polepszyć swój wygląd, poprawić sylwetkę i proporcje ciała po diecie odchudzającej, porodzie,
  • osób, które chcą nadać swojej skórze bardziej gładki, jędrny i młody wygląd,
  • kobiet po zabiegach chirurgii plastycznej, które pragną odzyskać jędrność skóry i przedłużyć wyniki operacji,
  • kobiet, które mają problem z krążeniem, obrzękami oraz powstającym na tym tle cellulitem.