So delicate

Cena 120 zł

/peeling enzymatyczny, masaż, serum, maska, krem, pomiar nawilżenia skóry /

 

Zabieg So Delicate nawilża i głęboko odżywia skórę w delikatny sposób, aby odnowić warstwę rogową. Wzmocniona bariera ochronna czyni skórę mniej podatną na czynniki zewnętrzne: zmiany temperatury, zanieczyszczenia, stres, zmęczenie.Pobudza naturalne mechanizmy obronne komórek, co pozwala na stopniowe zwiększenie progu tolerancji skóry. Łagodzi objawy właściwe dla cery delikatnej: podrażnienia, napięcie, swędzenie. Likwiduje łuszczenie się, szorstkość, suchość i zaczerwienienia.

 

Zostaje przywrócona równowaga oraz zdrowy i promienny wygląd skóry, która staje się miękka, elastyczna, nabiera witalności oraz zwiększa poziom nawilżenia. Zostają uzupełnione lipidy, co pozwala na odbudowę bariery naskórkowej i w efekcie na spowolnienie procesów przedwczesnego starzenia.

 

AKTYWNE SKŁADNIKI:

Phyto – active extracts: starannie dobrana kombinacja wyciągów roślinnych z łubinu oraz substancji oleistych uzyskanych ze zbóż, arniki, nagietka, marchwi i ryżu. Ma działanie przywracające skórze równowagę, ochronne i rozświetlające i dodające witalności.

Defensitive Complex: kompleks ochronny oparty na wyciągach roślinnych z rozmarynu, rumianku, lukrecji, herbaty, iskry azjatyckiej, rdestu japońskiego oraz tarczycy bajkalskiej. Działa aktywnie silnie łagodząc skórę oraz wzmacniając jej naturalną barierę obronną, co pozwala na zminimalizowanie szkodliwego wpływu czynników zewnętrznych.

Kompleks ceramidów i lipidów: Jego działanie polega na uszczelnieniu i wzmocnieniu warstwy naskórka. Ceramidy i lipidy ułatwiają skórze przyswojenie pozostałych aktywnych składników zawartych w preparatach (minimalizacja ryzyka podrażnień i alergii) oraz zapewniają ich lepszą penetrację w skórze.

Serum łagodzące Comfort Balm do cer bardzo wrażliwych i alergicznych. Mają działanie silnie uspokajające, nawilżające i wzmacniające barierę ochronną skóry.

 

 Polecany

  • w dowolnej porze roku,
  • dla osób w każdym wieku,
  • dla cer bardzo wrażliwych i alergicznych,
  • dla cer uczulonych na inne preparaty kosmetyczne,
  • dla cer narażonych na niekorzystny wpływ otoczenia (np. zmiany temperatury).