Synerge Clinical

Cena  180 zł + gratis masaż dłoni

/peeling , masaż ,maska ,krem , pomiar nawilżenia skóry/

 

Linia zawiera preparaty o zaawansowanych farmakologicznie recepturach oraz nowatorskich mieszankach składników. Przebadany dermatologicznie

 

Specjalistyczny zabieg dostarczający skórze wysoce aktywnych składników stymulujących wszystkie procesy odpowiedzialne za starzenie. Dostarcza aminokwasów dla właściwego funkcjonowania komórek skóry, regeneruje, odżywia i wpływa w widoczny sposób na poprawę elastyczności oraz jędrności skóry.

 

Stopniowo i głęboko nawilża, odbudowuje naskórek. Przywraca skórze młody i promienny wygląd. Główne działania preparatu to: – regeneracja skóry i dostarczanie aminokwasów dla właściwego funkcjonowania komórek skóryMaska jest produktem dwuskładnikowym : 1.proszek –  mieszanina oczyszczonych i naturalnych peptydów kolagenu typu I, o różnym ciężarze molekularnym, które zawierają glicynę, prolinę i hydroksyprolinę w takiej samej sekwencji, jak naturalnie w skórze, odżywia i wpływa w widoczny sposób na poprawę elastyczności oraz jędrności skóry.

  • płyn – neutralny roztwór zwiększający rozpuszczalność mieszaniny peptydów i ułatwiający ich przenikanie do skóry. Stopniowe i głębokie nawilżanie skóry oraz dostarczenie aminokwasów i składników odżywczych, które pozwalają na utrzymanie naturalnej równowagi skóry. Całkowita odbudowa naskórka.
  • peptydy o wysokim ciężarze molekularnym: wzmacniają właściwości biopolimerów pomagając utrzymać równowagę wodną skóry i są jednocześnie istotnym źródłem aminokwasów. Peptydy te mają dużą zdolność przenikania do skóry (uczucie mrowienia) i utrzymywania się w niej, aż do naturalnego usunięcia przez metabolizm. Największa ilość kolagenu koncentruje się w okolicy zmarszczek, bruzd itp. Stopniowo organizm sam określa szybkość przenikania kolagenu do głębszych warstw skóry.
  • peptydy o niskim ciężarze molekularnym, z większą zdolnością przenikania, dostarczają aminokwasów niezbędnych do odzyskania jędrności i kolorytu skóry, stymulują aktywność fibroblastów i sprzyjają syntezie kolagenu, pomagając tym samym zachować właściwą strukturę skóry. Przywracają trójwymiarową architekturę skóry, zwiększając objętość i spójność tkanki, poprawiają koloryt skóry. Mają działanie antyoksydacyjne, chronią przed działaniem wolnych rodników.

 

Polecany:

  • w dowolnej porze roku,
  • dla osób po 25 roku życia,
  • dla każdej cery wymagającej nawilżenia, szczególnie dla osób z cerą mocno przesuszoną,
  • przed i po zabiegach medycyny estetycznej – dla zoptymalizowania i utrwalenia efektów tych zabiegów,
  • dla ochrony przed sezonowymi zmianami klimatycznymi,
  • w okresie nasilonego stresu,
  • dla kobiet w ciąży i w okresie poporodowym.