Synergyage Glycocure

Cena twarz 80zł / twarz + szyja 100zł                                                     

/żel, maska 2-składnikowa, krem z filtrem 20/

 

Profesjonalny nowatorski zabieg, bardziej skuteczny, niż klasyczna odnowa skóry. Przyspiesza naturalną odbudowę komórkową naskórka, koryguje i zmniejsza zmarszczki, przebarwienia, nieregularności, zwęża pory, przywraca elastyczność i nawilżenie skóry. Oparty jest na działaniu neutralizowanych alfa-hydroksy kwasów o stężeniu 24% i pH 4-4,5. Glycocure jest idealnym zabiegiem dla skóry przesuszonej, z przebarwieniami, trądzikiem, zmarszczkami itd. Zabieg może być wykonywany przez cały rok. Doskonałe efekty daje w połączeniu z innymi zabiegami pielęgnacyjnymi twarzy.

 

Zabieg łączy dwie techniki o ściśle medyczno-estetycznym pochodzeniu i dwa preparaty do stosowania w dwóch różnych fazach: Na początku nakładana jest maska złuszczająca Glyco-Peel z kwasami AHA, w postaci przezroczystego żelu na bazie kwasu glikolowego, winowego, cytrynowego. Kwas glikolowy jest buforowany. Odpowiednie stężenie zapewnia skuteczne działanie i bezpieczeństwo. Maska pobudza skórę i może wywoływać delikatne mrowienie, co jest typową reakcją skóry na działanie kwasów AHA. Następnie aplikowany jest preparat nowej generacji: maska neutralizująca Comforting Carboactive Neutraliser.

 

Ma trzy wieloaktywne uzupełniające się działania:

  • Stymuluje powierzchniowe mikro-krążenia krwi dzięki wytwarzanemu na powierzchni skóry czystemu CO2 (karboksyterapia). CO2 powstaje w wyniku kontaktu obu maseczek (neutralizatora z AHA).
  • Przynosi natychmiastową ulgę i ukojenie dla skóry. Dzięki działaniu silnie kojącego składnika alfa-bisabolol łagodzi podrażnienia oraz redukuje zaczerwienienia.
  • Zapewnia znieczulenie i komfort przy głębokim oczyszczaniu skóry. Preparat wzbogacony jest o innowacyjny neurosensoryczny składnik, który zmniejsza wrażliwość neuro-receptorów obwodowego systemu nerwowego. Przynosi podwójną korzyść: redukuje możliwe zmiany na skórze i działa przeciwbólowo przy usuwaniu zaskórników.

Po dokładnym zmyciu maski skóra jest przygotowana do wykonania oczyszczania manualnego lub do przeprowadzenia innego zabiegu profesjonalnego dostosowanego do konkretnych potrzeb skóry.

Zabieg można wykonywać raz w tygodniu.

 

Polecany

  • w dowolnej porze roku, z wyjątkiem okresów o silnym nasłonecznieniu,
  • dla osób w każdym wieku,
  • dla każdego rodzaju cery, z wyjątkiem bardzo wrażliwej,
  • dla cery, która potrzebuje intensywnej odnowy komórkowej,
  • dla osób o grubej, zrogowaciałej i szorstkiej skórze,
  • dla osób, które pragną zlikwidować przebarwienia i nierówności skóry