Timexpert Rides

Cena 350zł + gratis (zabieg na dłonie)                                                        

TIMEXPERT RIDES (intensywna kuracja na zmarszczki i bruzdy mimiczne)

/peeling , serum , masaż , maska , serum pomiar nawilżenia skóry/

 

Codzienna mimika, ściąganie i rozluźnianie mięśni twarzy, gdy się śmiejemy, ziewamy, martwimy – pozostawia na naszej skórze ślad. Począwszy od pewnego wieku skóra traci swoją dotychczasową odporność oraz elastyczność i jest bardziej wrażliwa na wielokrotne mikro-napięcia. Zaczynają pojawiać się zmarszczki, które stopniowo przeradzają się w głębsze bruzdy mimiczne.

 

Germaine de Capuccini poleca specjalną kurację TIMEXPERT RIDES „Architect Effect” o działaniu silnie przeciwzmarszczkowym i ujędrniającym, zainspirowanym najnowszymi osiągnięciami chirurgii plastycznej oraz badaniami nad funkcją samoregeneracji skóry. Efektywność zabiegu opiera się na specjalnym skoncentrowanym kompleksie aktywnych składników:

 

Pro-Collagestine-Fill (m.in. ekstrakt z Acmella Oleracea), Micro-Dermoxine®, ceramidów, lipidów oraz protein soi, który stapia się ze skórą „wstrzykując” dobroczynne mikrocząsteczki w najgłębszą część zmarszczki. Kompleks działa jak autentyczny zastrzyk kosmetyczny. Kuracja działa przeciwstarzeniowo, wygładza zmarszczki i poprawia oraz odbudowuje „architekturę skóry”. Neutralizuje mikro-napięcia skóry – działanie oparte na mikro nasączaniu preparatem Botox®.

 

Wypełnia bruzdy mimiczne kolagenem. Zwiększa wytwarzanie kolagenu i elastyny, wzmacniając naturalne właściwości skóry do samoodnowy. Poprawia jędrność i elastyczność skóry. Odmładza wyraz twarzy.

 

Polecany

  • w dowolnej porze roku,
  • dla każdego rodzaju cery,
  • dla osób po 30 roku życia,
  • dla osób, które pragną wyeliminować zmarszczki i bruzdy mimiczne bez konieczności poddawania się operacjom plastycznym,
  • jako doskonałe uzupełnienie dla osób, które zdecydowały się na mikro wstrzykiwania – przedłuża ich efekty,
  • w celu opóźnienia pojawiania się oznak starzenia, m.in. nowych zmarszczek,
  • w celu zlikwidowania zwiotczenia skóry i poprawy owalu twarzy.