Timexpert Ritualist

Cena 130 zł

/peeling, masaż, maska, krem, pomiar nawilżenia skóry/


                                                                                                                                                   

30+ ODBUDOWA WITALNOŚCI I ROZŚWIETLENIE

Zawiera aktywne składniki: – wyciąg z szarotki alpejskiej o działaniu antyoksydacyjnym, łagodzącym, antyseptycznym i ochronnym; z wysoką zawartością witaminy C; – kompleks Energy-Cell z owocu kasztana indyjskiego, podnoszący poziom ATP w komórkach i poprawiający odbudowę energii w fibroblastach niezbędną do przeciwdziałania oznakom zmęczenia i procesom starzenia w skórze;  – mikroelementy wzmacniające funkcje ochronne skóry: (krzem – wspomaga tworzenie kolagenu i tkanki łącznej ;  cynk  – aktywnie odnawia skórę, przyspiesza procesy gojenia, działa przeciw wolnym rodnikom;  miedź –  bierze udział w procesie tworzenia kolagenu i elastyny; żelazo – pomaga w natlenianiu tkanek, zapobiega zmęczeniu, odpowiada za zdrowy wygląd skóry; magnez – bierze udział w wielu procesach metabolicznych, dostarcza energię do tkanek i poprawia ich regenerację, chroni przed promieniowaniem jonizującym).Zabieg przywraca rozświetlenie i koloryt szarej, zmęczonej cerze, dodaje jej witalności, nadając promienny, zdrowy i młody wygląd. Poprawia ogólnie kondycję i funkcjonowanie skóry. Ma za zadanie zapobiegać pojawianiu się oznak starzenia.

 

40+ ODBUDOWA JĘDRNOŚCI I NAWILŻANIE 
Zmniejsza zmarszczki, przywraca jędrność i elastyczność skóry. Zawiera aktywne składniki: – naturalne egzopolisacharydy o właściwościach ochronnych, regenerujących i silnie nawilżających, bogate w podstawowe minerały, jak potas, sód, magnez i wapń; – granulowane egzopolisacharydy o doskonałych właściwościach nawilżających, odbudowujących w skórze poziom kwasu hialuronowego

Krzem organiczny o silnej zdolności przenikania do skóry; stymuluje tworzenie fibroblastów; bierze udział w poprawie jędrności, elastyczności i odbudowie tkanki skórnej, zwiększając syntezę nowego kolagenu i zapobiegając degradacji już istniejących włókien kolagenowych; odnawia proteoglikany i strukturę glikoprotein, powodując łagodzenie stanów zapalnych i znaczny wzrost poziomu nawilżenia skóry; – koncentrat multiwitaminowy (witaminy A,E,C) ma silne właściwości antyoksydacyjne; łagodzi stany zapalne skóry; poprawia i reguluje spowolniony metabolizm skóry, będący skutkiem promieniowania UV, stresu, zmian hormonalnych i upływu czasu; reguluje proces hiperpigmentacji; stymuluje proces syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego, chroni warstwę rogową skóry i wzmacnia funkcje ochronne skóry poprzez stymulację tworzenia ceramidów; regeneruje skórę zniszczoną nadmierną ekspozycją na słońce.

Zabieg sprawia, że cera staje się gładsza, bardziej świetlista i jest wyraźnie odmłodzona,zapewnia skórze stymulację ważną dla utrzymania jej zdrowego wyglądu.

 

50+ ODBUDOWA GĘSTOŚCI I ODŻYWIENIE 
Zabieg dla cery dojrzałej, dla wieku powyżej 50 lat, w postaci mikroemulsji. W tym wieku na skutek zaburzeń równowagi hormonalnej (menopauza) kondycja skóry ulega pogorszeniu. Ma na to wpływ wiele procesów, które zachodzą w skórze: spowolniony podział komórkowy, mniejsza zdolność zatrzymywania wody, obniżenie poziomu produkcji lipidów, osłabienie ochrony układu immunologicznego, zniszczenie struktury kolagenu i elastyny, zmiany w procesie pigmentacji.

Zabieg 50+ jest szybką i intensywną odpowiedzią na potrzeby cery dojrzałej, pozwalającą zminimalizować widoczne skutki upływu czasu. Zawiera aktywne składniki: – izoflawony sojowe potrafią w skórze działać w sposób zbliżony do estrogenu, dlatego też zwane są fito-hormonami; pomagają w zwalczaniu skutków zaburzeń równowagi hormonalnej powodujących starzenie się skóry, stymulują syntezę kolagenu i elastyny, wzmacniają strukturę i zdolności regeneracyjne skóry – olejek z nasion trukwy egipskiej (z rodziny dyniowatych) pomaga odbudować naturalną warstwę hydrolipidową skóry i zapobiega przesuszeniu oraz napięciu skóry.

Składnik ten doskonale uzupełnia niedobory lipidów i działa na skórę jak hydrolipidowy płaszcz. Jest natychmiast wchłaniany i stapia się ze skórą, ponieważ zawiera kompleks kwasów tłuszczowych identycznych do tych, które znajdują się w skórze. – acetyl tetrapeptide-2, peptyd mimetyczny; jedna z protein młodości; redukuje oznaki starzenia skóry; minimalizuje skutki obniżonego wydzielania tymozyny – hormonu grasicy (łac. thymus), który wpływa na odporność i kondycję oraz wygląd skóry.

 

Zabieg natychmiast poprawia gęstość i jędrność skóry oraz zapewnia jej komfort i atrakcyjny, odmłodzony.