Zabieg kolagenowy

Cena 220zł (gratis zabieg na dłonie)

/peeling, masaż, maska, krem, pomiar nawilżenia skóry/

 

Elastyczne płaty kolagenowe – przylegają idealnie do twarzy przekazując korzystne cechy czystego kolagenu: maksymalne nawilżenie, wzmocnienie struktur włókienek kolagenowych skóry, delikatność ,witalność i świeżość.

Kolagen stanowi 30% całkowitej masy białka ludzkiego, jest odpowiedzialny za sprężystość, jędrność, właściwe nawilżenie skóry oraz ciągłą odnowę jej komórek. Postępujący z wiekiem deficyt kolagenu jest przyczyną m. in. marszczenia się skóry. Kolagen stanowi substancję wiążącą wszystkie składniki skóry. Jest swego rodzaju „siatką” na której są „zawieszone” poszczególne elementy skóry. Jeśli owa siatka zostanie przerwana – a po 23 roku życia zaczyna jej szybko ubywać – to zaczynają pojawiać się zmarszczki, przebarwienia, skóra wiotczeje.

 

Zawartość aktywnych składników:

  • Tertrapeptydy – uszczelniają i grupują włókna kolagenu. Lupeol – składnik pochodzenia naturalnego, uzyskiwany z kwiatu łubinu – poprawia jakość naturalnego    Komórki tkanki skórnej produkują kolagen i elastynę o lepszej jakości i bardziej wytrzymałą strukturalnie;
  • Ekstrakt drożdży – zawiera lecytynę, prowitaminę D i zespół witamin z grupy B. Stymuluje metabolizm komórkowy oraz syntezę kolagenu.  
  • Serum z kolagenem. Bogata w składniki formuła (kompleks kolagenu i składników zapewniających jego czystość, skuteczność oraz strukturalną trwałość), która jest zdolna powiązać włókna kolagenu w solidną i jednolitą sieć w celu uzyskania bardziej zwartej i jędrnej skóry. Zawdzięczamy to potrójnemu, wzajemnie uzupełniającemu się działaniu: formuła wnosi naturalny, rozpuszczalny kolagen wysokiej jakości; pobudza i syntezuje pro-kolagen o dużej czystości; układa i łączy włókna kolagenu, zapewniając jednolitość struktury skóry.           

 

Polecany:

  • dla skór dojrzałych wymagających silnej regeneracji
  • zmęczonych, szarych i odwodnionych, wrażliwych, podrażnionych, suchych i ze stanami zapalnymi
  • zniszczonych i łuszczących się