Zabieg z wyciągiem z róż

Cena 90 zł

/peeling, serum nawilżające, maska, krem, pomiar nawilżenia skóry/

 

Zabieg polecany  dla każdego rodzaju skóry wrażliwej, zwłaszcza narażonej na stres emocjonalny.
Neutralizuje skutki działania stresu emocjonalnego, intensywnie nawilża, wygładza i daje poczucie komfortu oraz odprężenia. Wyjątkowa formuła maski oparta jest na wyciągach z różnych rodzajów róż i ziołach.
Zawiera wyciągi z róży francuskiej, róży nepalskiej , czarnej róży,białej róży,róży arktycznej, wyciąg z bazylii azjatyckiej Tulsi. Maska zawiera również doskonały dla nadwrażliwej skóry kwas ursolowy, jego właściwości łagodzące znacznie przewyższają bisabolol i ekstrakt z rumianku.

 

Kompleks naturalnych ziół Hydro-Protect Phytocomplex głęboko i w sposób natychmiastowy przynosi skórze nawilżenie. Wnosi do skóry higroskopijne molekuły, które podnoszą stopień nawilżenia w warstwie rogowej skóry, co zwiększa jej spoistość i zdolności ochronne. Odświeżona skóra staje się gładka i miękka, nabiera zdrowego wyglądu świetlistości, odzyskuje naturalne piękno. 

Maska ma działanie antybakteryjne i spowalniające starzenie skóry. Serum w ampułkach. Ma działanie nawilżające, odświeżające i dodające skórze delikatności. Głównym składnikiem jest Hydra-System, który pozwala na utrzymanie równowagi osmotycznej pomiędzy komórką a jej otoczeniem, przez co zapewnia optymalne nawilżenie skóry zapobiega utracie wody przez skórę i przedłuża jej młodość.

 

Polecany

  • w dowolnej porze roku
  • dla każdego rodzaju skóry wrażliwej, zwłaszcza narażonej na stres emocjonalny
  • z zaczerwienieniami , wysuszonej, łuszczącej się, z oznakami zmęczenia i przedwczesnego starzenia
  • dla osób przepracowanych, przemęczonych, często podróżujących, a także jako zabieg na specjalne okazje.